Home
Collections
Bridegroom suit
News & Events
Videos
Shops
Contact
 

HomeMire se vini ne websitin www.velariarba.tk !  
"VELARI ARBA"
i pari dyqan me vello nuserie ne  zonen e veriut (Shkoder) .
Nje nder sallonet me  prestigjoze ne Shqiperi si dhe posedon showroom-in me te madh ne Shqiperi si dhe 2 filjale te tjera po ne Shkoder (Sposa Bella, Signiorina Abi)
Me nje eksperisence 12 vjecare ne fushen e modes per vello nuserie. Pjese marrese ne shume spektakle madheshtore, si sponsor kryesor me vellot luksoze (si Genta Ismaili Show, Meda Show, miss Shpiqeria 2006 dhe Miss Lezha 2007, Miss Lezha 2008,0 Miss Lezha 2009.  si dhe pjesemarrese ne panairin "Shkodra Behet Nuese".
Kompleksi ARBA ju afron cdo gje per organizimin e nje dasme perfekte.
Ketu ju do te gjeni vellot madheshtore te nuserise, modelet me te fundit, 
kostumet per dhendure (eksluziviteti i firmes Del Fabion).
Gjithashtu do te gjeni kompletimin aksesorial per zbukurimin e ambjentit. Veshjet kombetare te shume krahinave, fustane mbremje, vello dhe kostume per femije te te gjitha moshave dhe shumellojshmeri modelesh, si dhe  fustane per krezmim etj.
Pervec ketyre brenda kompleksit arba ju mund te gjeni dhe parukeri arba, me nje staf te kualifikuar dhe te gatshem per te ju ofruar nje ndryshim drejt preffeksionit ne lookun tuaj.
Parukeri arba e famshme ne stilime perhere te vecanta.


                                          
   Adres: Lagjia ndoc mazi, rr. ish artistikes. 
         (kryqezimi i stacionit te trenit godina 2 kateshe blu) Shkoder


Cel. 0682296118
Tel.(+355) 02243830
e-mail: velari_arba@hotmail.com

Today, there have been 3 visitors (7 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=